O nás

Jsme parta čtyř nukleárních hovad, převlečených za slušný lidi,  a hrajeme co chceme, jak chceme a je nám úplně jedno, co si kdo myslí.

Lokalita: Severní Čechy, Varnsdorf

Členové kapely, fce:

Jirka Procházka – sólová kytara, zpěv (hraje a zpívá ještě v kapele PROBAND)

Pavel „Pája“ Kříž – basa, vtipy, a TO asi dostane, páč to pozná sám nejlíp (ex BAZAR, ex Množiny, aj.)

Pavel „Karboš“ Karban – bicí, úsměvy, saunování, okouzlování fanynek (ex Krleš, ex By No Means, aj.)

Lenka „Dudek“ Dudek – zpěv, řev, tanec, mazec, smích, tamburína, fabulace,  impregnace  (huláká ještě v kapele UWC, jinak sedmička vlevo dole na EX)

 

NOVINKY:

V únoru 2017 z kapely odešel bubeník Míra Vančura,  bohužel je časově dosti vytížen a více pobývá v Praze, než na severu. Míra s námi odehraje ještě pár koncertů (duben, květen), 29.4. se s námi bude oficiálně loučit na domácí půdě v Pivovaru Kocour! Kapela mu tímto srdečně děkuje za dlouholetou spolupráci a přeje mraky úspěchů v osobním i muzikantském životě!

A  jedeme zase  pecky, pilně se sehráváme s Pavlem Karbanem a dokonce připravujeme nové songy! Moc se těšíme na setkání s našimi fanoušky! 😉 

 

Historie:

Vznik této  kočkoprdelní sestavy se datuje někdy k únoru 2009, volně z kapely Tampax, která již delší dobu marně hledala nového zpěváka/zpěvačku, pár kandidátů se našlo, ale  ani jeden nevydržel déle než pár týdnů. Příchodem čarodějnice Lenky D.  kapela dostává nový náboj a po prodiskutování i nový název, tak aby ji posluchači po kočkoprdelní produkci  mohli posílat do správné díry. 😀

 

Oficiální pozdrav:

Přivítání: „Do kočičí prdele!“

Loučení: „Čusbus Catus Ánus!“


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat